Gynybiniai Bolingbrooko „demonai“ uždarė Homewood-Flossmoor

Nr. 19 Bolingbrook įveikė Homewood-Flossmoor 20:6 ir iškovojo pirmąją mokyklos pergalę prieš Vikingus nuo 2015 m.

Bolingbrooko Damonas Waltersas (3) verčia nebaigti prieš Jeremiahą Turnerį (18) iš Homewood-Flossmoor.

Kevinas Tanaka/Už saulės laikus

Bolingbrook vyresnysis Anthony Harrisas atsiėmė Alec Anderson Trophy ir penktadienį Flossmoore lenktyniavo pas savo šeimą ir visus kitus „Raiders“ gerbėjus. Tai buvo užtarnauta, skambi šventė.

Nr. 19 Bolingbrook įveikė Homewood-Flossmoor 20:6 ir iškovojo pirmąją mokyklos pergalę prieš Vikingus nuo 2015 m. Tai buvo pirmas kartas, kai trofėjų, pavadintą buvusio abiejų mokyklų sporto direktoriaus vardu, pamatė kai kurie Bolingbrook treneriai ir mokyklos valdininkai.

Mums tai gana didelė, sakė Harrisas. Tačiau tuo pat metu visada žinojome, kad juos nugalėsime. Taip jaučiausi nuo tada, kai pirmą kartą pamačiau tvarkaraštį. Mums reikėjo grąžinti tą trofėjų.

Harrisas, besiginantis gynėjas, padėjo vadovauti „Raiders“ sunkiai smūgiuojančiai, smaugiančiajai gynybai. Homewood-Flossmoor (4-2, 0-2 Southwest Suburban Blue) per pirmąjį ketvirtį du kartus pasiekė raudonąją zoną, tačiau Bolingbrookas juos atstūmė ir atmetė bet kokius taškus.

Mes esame dideli smogikai, visi esame kažkokie demonai, sakė Harrisas.

Antrajame kėlinyje „Vikings“ raudonosios zonos valdymas nebuvo daug geresnis. Bolingbrookas (5-1, 2-1) išlaikė H-F be įvarčių iki paskutinių aštuonių žaidimo minučių, kai Kamrinas Coxas įmušė keturių jardų bėgimą.

Tai apie rungtynes, sakė Bolingbrook treneris Johnas Ivlowas. Mes tiesiog žiūrime į tai kaip į šachmatų rungtynes. Kur mes suderiname gerą su jais, o kur – blogą ir bandome tuo išnaudoti. Manėme, kad mūsų gynybos linija turi pranašumą su savo puolimo linija.

Vyresnysis bėgikas Jaquanas Howardas nešė „Raiders“ puolimą. Jis atliko 14 atmušimų ir atliko 143 jardus su pora penkių jardų kamuolių.

Gynyba, sustabdžiusi juos pirmame kėlinyje du kartus taip, suteikė mums daug impulso kaip komandai, sakė Howardas. Žinojau, kad po to turėsime atlaikyti savo sandorio pabaigą.

Bolingbrook gynėjas Bobby Ervinas rezultatu 6 prieš 8 atliko 27 jardus. Trečiajame kėlinyje jis įmušė šešių jardų bėgimą ir išvedė „Raiders“ į priekį 20:0.

Bolingbrooko antro kurso studentė Kyan Berry-Johnson, kuri pavasarį atvėrė akis kaip pirmakursė, ir toliau išlieka viena įdomiausių šios srities žaidėjų. Trečiajame kėlinyje jis pakilo į viršų ir sumušė gynėją, kad sugriebtų aukštą perdavimą aikštės viduryje, o po to sugėrė triuškinantį smūgį ir net nesusiraukė. Tai reta vidurinėje mokykloje.

Berry-Johnsonas taip pat šiek tiek gynė ir įmušė „Raiders“, kurio vienintelis pralaimėjimas šį sezoną buvo artimas žaidimas „Lincoln-Way East“.

Esame sveiki ir žaidžiame sunkiai, sakė Ivlow. Malonu įveikti šiuos vyrukus pirmą kartą nuo 2015 m. Pažiūrėsime, kas bus dabar. Bandysime atkeršyti už praėjusių metų Lockport nuostolius.

Vyresnysis Jaedyn Price'as turėjo 13 nešimų per 75 jardus Vikingams. Didžioji dalis jo įveikto jardų buvo atlikta 48 jardų bėgimu trečiojo kėlinio pradžioje.

„Homewood-Flossmoor“ gynėją Cameroną Oglesby ir resiverį Mylesą Waltoną siejo neabejotinas ryšys. Waltonas turėjo 11 priėmimų per 142 jardus.

Oglesby atmetė 174 jardus ir atliko 15 kamuolių iš 26 kamuolių.

Mums reikia tobulėti, sakė Waltonas. Mano darbas yra ateiti kiekvieną dieną ir gerinti komandą. Tai ne viskas apie mane.

Vikingams viskas netampa lengviau. Kitą savaitę jie susidurs su Lincoln-Way East kelyje.

Galime atsigauti tikrai stipriai, sakė Waltonas. Tai išmokta pamoka.