Šiandien prieš 35 metus: „Bears“ nugalėjo „Packers“ žaismingiausiu žaidimu serijos istorijoje

Melek Ozcelik

DEC. 1980 m....Chicago Bears įveikė Green Bay Packers 61:7...(Don Biermano nuotrauka)

Walteris Paytonas atkovojo tris kamuolius, Vince'as Evansas metė dar tris, o „Bears“ įveikė „Packers“ 61:7. 1980 m. gruodžio 7 d krypčiausiame žaidime serijos istorijoje.

Anksčiau tą sezoną „Green Bay“ įveikė Čikagą 12:6, kai Chesteris Marcolis 25 jardais atstūmė blokuotą „Packers“ bandymą įmušti įvartį ir per pratęsimą pataikė į vartus.

Lygiai po trijų mėnesių vykusios revanšinės rungtynės Soldier Field aikštėje atrodė nerezultatyvios, kai pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Tačiau Čikaga antrajame ketvirtyje surinko 28 taškus (įskaitant du Payton smūgius) ir iškovojo trijų kamuolių persvarą į pusę.

„Bears“ gynyba pelnė tiek pat taškų, kiek „Green Bay“ puolimas dėl Leno Walterscheido atmušto 36 jardų kamuolio, kuris pelnė įvartį ketvirtajame kėlinyje.

Pranešama, kad Čikaga per ankstesnes trejas rungtynes ​​prieš Green Bay nebuvo įmušusi nė vieno įpuolimo taško. ChicagoBears.com . Tačiau tą dieną surinktas 61 taškas išlieka „Bears“ franšizės rekordu.

Pirmaujantis 48:7, Paytonas buvo ištrauktas iš žaidimo atsarginio Willie McClendono naudai, tačiau ketvirtajame kėlinyje grįžo į rezultatą 55:7, sukeldamas Green Bay žaidėjų pyktį.

Kai matai, kad tokie vaikinai kaip [Payton] sugrįžta su netaisyklingu rezultatu, tai tarsi įstringa tavo galvoje, po rungtynių sakė „Packers“ kampinis gynėjas Estusas Hudas. ChicagoBears.com . Taip, mes prisiminsime tai kitą kartą, kai vaidinsime lokius. Kaip šauksi, taip atsilieps.

Įterpti iš Getty Images

Peržiūrėti Nuotrauka | gettyimages.com „Bears“ pralaimėjo visas kitas trejas rungtynes ​​prieš Green Bay, kol nepradėjo serijos 15 pergalių iš 18 bandymų prieš „Packers“.

Žiūrėkite: Čikaga įveikė Green Bay 61:7

Visa statistika per Pro futbolą – nuoroda .