Ta pati sena istorija apie naujos išvaizdos „Bears“ kaip Aaronas Rodgersas veda „Packers“ į pergalę 27:10

Melek Ozcelik

„Bears“ valdė jį pusantro ketvirčio, ​​tačiau to neužtenka. Ir tai nėra progresas.

Nuotrauka, kurioje Aaronas Rodgersas rodo per „Bears-Packers“ rungtynes ​​Lambeau Field sekmadienį.

Aaronas Rodgersas „Bears“ įveikė septynis kartus iš eilės.

Michaelas Reavesas / Getty Images

GREEN BAY, Wis. – Meškos viską pakeitė, bet iš tikrųjų niekas nepasikeitė.

Turėdami naują gynybai nusiteikusį vyriausiąjį trenerį ir iš naujo akcentuodami kiekvienos aikštės dalies uždarymą, jie vis tiek negali sustabdyti „Packers“ gynėjo Aarono Rodgerso – bent jau ne visas rungtynes, ir tai yra vienintelis būdas laimėti.

Vietoj to, tai buvo dar vienas beveik sėkmingas sekmadienis „Lambeau Field“, nes jie aštuntą kartą iš eilės nusileido „Packers“ 27:10. Tai nelabai skyrėsi nuo paskutinės jų kelionės čia, kai Mattas Nagy savo interviu kėlinio viduryje pasakė, kad jam „labai smagu buvo“ turėdamas trijų taškų pranašumą, tik iki trečiojo kėlinio pabaigos nusileido 10. kelias į kitą pažeminimą.

Tiesiog kitas maršrutas į tą patį tikslą.

Šį kartą Mattas Eberflusas džiaugėsi silpna, bet galiausiai beprasmiška ankstyva sėkme. Pirmąjį pusantro kėlinio „Bears“ iš tikrųjų pakankamai kontroliavo Rodgersą – beveik nepakako, kad būtų galima žengti žingsnį į priekį – tačiau žaidimo aikštelėje buvo sumušta.

Susijęs

Rodgersas pradėjo tik 5 iš 11 ir atliko 70 jardų, bet kėlinį užbaigė aštuoniais užbaigimais iš eilės, surinkdamas 94 jardus ir du kartus atmušdamas kamuolį, įskaitant klasikinį šoninio ginklo metimą per vidurį Lazardui, vėl įveikdamas naujoką kampinį gynėją Kylerį Gordoną ir rezultatu 24:7. prieš pat kėlinį.

Ir, kaip „Bears“ žino geriau nei bet kuri NFL komanda, Rodgersas nesustoja. Jis jau buvo pakeliui į vieną iš savo tradicinių lokių atleidimo.

Turėkite omenyje, kad šiai Rodgerso versijai yra beveik 39 metai ir ji žaidžia su apatišku plačių imtuvų komanda, kuri jį taip erzino treniruočių stovykloje, kad jis viešai nuplėšė juos dėl išmestų perdavimų ir važiavimo netinkamais maršrutais. Jis taip pat žaidžia už laikinosios puolimo linijos, kuri pagerės, kai grįš dukart profesionalus Davidas Bakhtiari.

Rodgersas yra futbolo atitikmuo rašybos tikrinimui. Kiekviena gynybos klaida nustatoma akimirksniu ir gėdingai, todėl Eberflusas tikrai susimąsto, kaip jis galėjo jas praleisti. Eberflusas teigė nebijodamas žaisti su tokiais naujokais kaip Gordonas ir saugas Jaquanas Briskeris, o Rodgersas buvo labai patenkintas galėdamas išbandyti jų pasirengimą.

„Žinojau, kad būsiu taikinys“, – sakė Gordonas. „Tam buvau pasiruošęs visą savaitę. Tikrai dar keletą pjesių, kurias turiu sukurti ir aš galiu sukurti.

„Tai tikriausiai pasikartos kitose rungtynėse, todėl ruošiuosi tam“.

Pirmuoju žaidimo perdavimu jis atitolino Gordoną ir 14 jardų metė Sammy Watkinsą. Jis dar kartą įveikė Gordoną tuo pačiu važiavimu su aštuonių jardų perdavimu Allenui Lazardui trečiame ir septintajame taške. Gordonas atsakė sulaužydamas galimą perdavimą Lazardui dešinėje pusėje.

Bėgantis Aaronas Jonesas įveikė 100 jardų, antrajame kėlinyje vos keturias minutes nuskriejo iki 132 ir smūgiavo, o „Packers“ finišavo 5,3 jardo už atliktą atstumą.

„Tiesiog reikia spręsti – tai vienas didžiausių dalykų“, – sakė saugas Eddie Jacksonas. „Pirmajame kėlinyje praleidome daug įvarčių ir skelbiame kovojimą. Turime tai ištaisyti.'

Viskas priklauso nuo progreso šį sezoną. Ir niekas šiame spektaklyje nerodė, kad jie būtų arčiau Rodgerso.

Kitas jų kadras yra 13 savaitė Soldier Field, ir iki to laiko daug kas gali pasikeisti. Galbūt naujokai jau tuo metu yra ant viršaus ir Eberflusas turi tokią hermetišką gynybą, kokios jis nori. Tačiau ankstyvas Rodgerso gynybos atkūrimo patikrinimas parodė daug rūpesčių.